Quelle katalog 2019Halens katalog 2019

Quelle je nyní Halens-VSTUPTE

Winter

Společnost Halens Group, převzala firmu Quelle, která u nás působila již 18 let a rozhodla se v tradici pokračovat. Halens s.r.o. v Česku nabízí široký sortiment podobné nabídce Quelle. Její hlavní nabídku představují značky Halens, Cellbes, Bubbleroom a britské Next.

Halens AB je švédskou firmou s tradicí, která náleží k předním evropským holdingům v zásilkovém a internetovém obchodě. Firma Halens byla založena v roce 1949 a v současné době patří mezi evropskou špičku s největším prodejem oblečení (po Tescu, New Yorkru a značce Next). V současné době figuruje na trhu již v celkem 12 evropských zemí, jako: Česká republika, Švédsko, Polsko, Rusko, Maďarsko, Slovensko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Norsko, Finsko a Německo.

Tak jako Quelle i Halens vydává rozsáhlý katalog, k dispozici máte i na 300 stejnojmenných obchodů a pro vaše ještě větší pohodlí si můžete vybírat i v jejich on line katalogu na stránkách: www.halens.cz . Každý půl rok si pro vás připravují jen tu nejlepší nabídku dámské módy. Nyní máte na internetu k dispozici aktuální Halens katalog on line pro rok 2014 .